Kalender & Uitslagen 2016/2017

Regiowedstrijdkalender 2016/2017

Op deze pagina de regiokalender in tabelvorm.

NB in geval van verschillen is het selectiedocument leidend!

In de tabel worden de regioselectiewedstrijden en inter-regionaleselectiewedstrijden(blauwe achtergrond) weergegeven aangevuld met enkele wedstrijden uit de landelijke kalender, zoals klassiekers in de regio, HollandCup wedstrijden, landelijke selecties en NK’s (grijze achtergrond). Voor een volledig overzicht van de landelijke wedstrijden zie schaatsen.nl

Kalender met uitslagen Seizoen 2016/2017
12 nov Residentiecup Jun A Den Haag
12 nov HollandCup Pure Sprint Den Haag
13 nov FICTIEF: Selectiewedstrijd  Kraantje Lek en Eindhoven Trofee nvt
Uitnodigingslijst regio ZW voor  KraantjeLek en Eindhoventrofee
19 nov Inter-Regionale selectiewedstrijd NK Sprint Jun B Utrecht
Informatiebulletin
Rechtstreeks geplaatste deelnemers NK sprint
Geplaatste deelnemers IRS
Deelnemerslijst
Klassement
19 nov Inter-Regionale selectiewedstrijd NK Sprint Jun A Deventer
Rechtstreeks geplaatste deelnemers NK sprint
Geplaatste deelnemers IRS
Deelnemers IRS
Klassement
20 nov Inter-Regionale selectiewedstrijd NK Afstanden 3000m Jun B Hoorn
Informatiebulletin**
Rechtstreeks geplaatste deelnemers NK
Geplaatste deelnemers IRS
Deelnemerslijst
Klassement
20 nov Inter-Regionale selectiewedstrijd NK Afstanden 3000m Jun A Enschede
Rechtstreeks geplaatste deelnemers NK 
Geplaatste deelnemers IRS
Deelnemers
Klassement
26-27 nov Kraantje Lek/Landelijke Selectiewedstrijd NKAllRound Dames  Haarlem
Uitnodigingslijst regio ZW voor  KraantjeLek en Eindhoventrofee
26-27 nov Eindhoventrofee/Landelijke Selectiewedstrijd NKAllRound Heren  Eindhoven
Uitnodigingslijst regio ZW voor  KraantjeLek en Eindhoventrofee
4 dec FICTIEF: Selectiewedstrijd  Utrecht City Bokaal nvt
17-18 dec Utrecht City Bokaal Landelijke selectie NK Sprint Jun A Utrecht
Geplaatste deelnemers Utrecht City Bokaal
7 jan Regioselectie NK Allround voor Junioren (500/1500) Jun C Tilburg
Uitnodigingslijst

Informatiebulletinklassement
7 jan Regioselectie NK Allround voor Junioren (500/3000) Jun B Hoorn
Uitnodigingslijst,  Deelnemerslijst via NHU
Informatiebulletinklassement
7 jan Regioselectie NK Allround voor Junioren (Heren: 500/1500, Dames 500/3000) Jun A Alkmaar
UitnodigingslijstDeelnemerslijst via NHU
Informatiebulletinklassement
8 jan Regioselectie NK Allround voor Junioren (1500) Jun B Den Haag
Infobulletin versie2
8 jan Regioselectie NK Allround voor Junioren (Heren: 3000, Dames 1500) Jun A Den Haag
Infobulletin versie2
21 jan Landelijke Selectie  Allround Jun C Leeuwarden
Deelnemers LS-NK junC v2Klassement
21/22 jan Landelijke Selectie  Allround Jun B Utrecht
Deelnemers LS-NK junBKlassement
21/22 jan Landelijke Selectie Allround Jun A Enschede
Deelnemers LS-NK junAKlassement
3-5 feb NK AllRound / NK Afstanden 500/1000/1500 + Mass start JunABC Heerenveen
11 feb Regioselectie NK Super- en Pure Sprint JunABC Alkmaar
Infobulletin
Uitnodiging Jun A
Uitnodiging Jun B
Uitnodiging Jun C
Regiowedstrijd Super- en PureSprint – 11-02-2017 – klassement
25 feb NK Supersprint / Pure Sprint Breda
Neosenioren en Senioren
Junioren A
Junioren B
Junioren C

Comments are closed.