Kalender & Uitslagen 2018/2019

Regiowedstrijdkalender 2018/2019

Op deze pagina de regiokalender in tabelvorm.

NB in geval van verschillen is het selectiedocument leidend!

In de tabel worden de regioselectiewedstrijden en inter-regionaleselectiewedstrijden weergegeven aangevuld met enkele wedstrijden uit de landelijke kalender, zoals klassiekers in de regio, HollandCup wedstrijden, landelijke selecties en NK’s. Voor een volledig overzicht van de landelijke wedstrijden zie schaatsen.nl

De wedstrijdorganisaties publiceren veelal zelf informatiebulletins, deelnemerslijsten en uitslagen. Dit vaak op sites van baancommissies of gewesten. In onderstaand overzicht worden deze overgenomen of wordt een verwijzing geplaatst. Raadpleeg voorafgaand aan de wedstrijd ook de sites van de organisatie voor eventuele last minute wijzigingen.

Kalender met uitslagen Seizoen 2018/2019
10  nov Residentiecup Jun A Den Haag
Tevens Selectie Wedstrijd NK Sprint Jun A/B
informatie over de Residentiecup is te vinden op de gewestelijke website van gewest Zuid-Holland: www.knsbgewestzh.nl/langebaan/residentiecup/
12 nov Vantage: Selectie Kraantje Lek en Eindhoven Trofee nvt
-
26 nov Vantage: Selectie Utrecht City Bokaal nvt
UCB Geselecteerde deelnemers Regio ZW
24-25 nov Kraantje Lek/Landelijke Selectiewedstrijd NKAllRound Dames  Haarlem
-
24-25 nov Eindhoventrofee/Landelijke Selectiewedstrijd NKAllRound Heren  Eindhoven
-
1 dec Landelijke selectiewedstrijd NK Sprint Jun A Leeuwarden
1 dec Landelijke selectiewedstrijd NK Sprint Jun B Haarlem
2 dec Landelijke selectiewedstrijd NK Afstanden 3000m Jun A/B Den Haag
8-9 dec Utrecht City Bokaal (Landelijke selectie NK Sprint) Utrecht
14-16 dec NK Sprint en Teamsprint Jun A/B Enschede
14-16 dec NK Afstanden 3000m Jun B – DamesA Enschede
14-16 dec NK Afstanden 5000m Jun HerenA Heerenveen
6 jan Regioselectie NK Allround voor Junioren (500/1500) Jun C Alkmaar
Eindklassement Dames Jun C
Eindklassement Heren Jun C
Uitnodigingslijst junioren C regio ZWInfobulletin  zondag in AlkmaarRegioselectiewedstrijd Dames Jun C – deelnemers 
Regioselectiewedstrijd Heren Jun C – deelnemers
5-6 jan Regioselectie NK Allround/NK Afstanden voor Junioren Jun B Breda (zat)/ Den Haag (zon)
Zaterdag in Breda, 500-1500 meter, start 19.30 uur (met enkele minuten inrijtijd vooraf voor de eerste ritten) Zondag in Den Haag, 3000 meter, start 17.30 uurUitnodigingslijst junioren B regio ZW v2infobulletin zaterdag in Breda (500_1500m)
Wedstrijd start om 19.30 (met enkele minuten inrijtijd vooraf voor eerste ritten)
Startlijsten van wedstrijd in Breda worden gepubliceerd op: www.bcbreda.nl
infobulletin zondag in Den Haag (3000m)globaal tijdschema Den HaagRegioselectiewedstrijd Dames Jun B – deelnemers
Regioselectiewedstrijd Heren Jun B – deelnemersEindklassement Dames Jun B
Eindklassement Heren Jun B
7 jan VANTAGE: Selectie NK Allround /NK Afstanden Jun A
19-20 jan Landelijke Selectie  Allround Jun C Enschede
19-20 jan Landelijke Selectie  Allround Jun B Dronten
19-20 jan Landelijke Selectie Allround Jun A Enschede
2-3 feb NK AllRound / NK Afstanden 500/1000/1500 JUN A/B/C Groningen
9 feb Regioselectie NK Supersprint JunBC Utrecht
10 feb Regioselectie NK Pure Sprint JunA Alkmaar
23 feb NK Supersprint / Pure Sprint Deventer
Deelnemers uit Regio ZW aan het NK SuperSprint-PureSprint

Comments are closed.